17

M.
Jungh-Stuhlzeiter
Kytička
Flower
1904
5.000 Kč
190 EUR

olej na dřevě
16,5 x 27,5 cm
signováno a datováno vlevo dole: M. Jungh-Stuhlzeiter 1904
vzadu věnování

oil on panel
16,5 x 27,5 cm
signed and dated lower left: M. Jungh-Stuhlzeiter 1904
dedication on the reverse