20

Alexej Vasiljevič
von Hanzen
(1876 Oděsa - 1937 Lapad u Dubrovníku)
(1876 Odessa - 1937 Lapad near Dubrovnik)
Rozbouřené moře
Heavy Sea
220.000 Kč
8.150 EUR

olej na plátně
64,5 x 90,5 cm
signováno vpravo dole: A. Hanzen

oil on canvas
64,5 x 90,5 cm
signed lower right: A. Hanzen