24

František
Jakub
(1875 Praha – 1940 Praha)
(1875 Prague – 1940 Prague)
Hrající si děti
Playing Children
50.000 Kč
1.850 EUR

Olej na dřevě
43 x 84 cm
signováno vpravo dole: F. Jakub

oil on panel
43 x 84 cm
signed lower right: F. Jakub