28

Jakub
Obrovský
(1882 Bystrc u Brna - 1949 Praha)
(1882 Bystrc near Brno - 1949 Prague)
Po koupeli
After Bath
1910
700.000 Kč
25.930 EUR

olej na plátně
180,5 x 80 cm
signováno a datováno iniciály vpravo dole: J. O. 1910

oil on canvas
180,5 x 80 cm
signed and dated lower right: J. O. 1910