129

Philippe
Mercier
(1689 Berlín - 1760 Londýn)
(1689 Berlin - 1760 London)
Chlapec leštící kovový předmět
Boy Polishing a Metal Object
150.000 Kč
5.560 EUR

olej na plátně
81 x 64 cm
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika

oil on canvas
81 x 64 cm
signature not found
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik