127

Cornelis
Lelienberg
(asi 1626 Haag - po 1676 Haag)
(probably 1626 Haag - after 1676 Haag)
Zátiší se zajícem, ptáčky a kočkou v okně spižírny
Still Life with Hare, Birds and Cat in Pantry Window
110.000 Kč
4.070 EUR

olej na plátně
53 x 38,5cm
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika

oil on canvas
53 x 38,5cm
signature not found
Provenance: collection of Prof. Eduard A. Safarik