126

Jacopo
Bassano dal Ponte
(asi 1510 Bassano - 1592 Bassano)
(probably 1510 Bassano - 1592 Bassano)
Jan Křtitel nabízí květy své matce
John the Baptist Offers Flowers to His Mother
1567
1.100.000 Kč
40.740 EUR

olej na plátně
51,8 x 39,7 cm
Provenience: původně pravděpodobně ve sbírce Pálffy, později sbírka Prof. Eduarda A. Safarika

oil on canvas
51,8 x 39,7 cm
signature not found
Provenance: originally probably Pálffy collection, later collection of Prof. Eduard A. Safarik