41

Vojtěch
Erdélyi
(1891 Zahat - 1955 Užhorod)
(1891 Zahat - 1955 Užhorod)
Krajina s řekou
Landscape with River
350.000 Kč
12.960 EUR

olej na plátně
47 x 56,5 cm
signováno vlevo dole: Erdélyi

oil on canvas
47 x 56,5 cm
signed lower left: Erdélyi