45

Jaroslav
Ronek
(1892 Praha - 1962 Praha)
(1892 Prague - 1962 Prague)
Vlak
Train
5.000 Kč
185 EUR

olej na lepence
39 x 49 cm
signováno vpravo dole: Ronek

oil on cardboard
39 x 49 cm
signed lower right: Ronek