46A

Oldřich
Blažíček
(1887 Slavkovice u Nového Města na Moravě - 1953 Praha)
(1887 Slavkovice near Nové Město na Moravě - 1953 Prague)
Při odpočinku
While Resting
140.000 Kč
5.190 EUR

olej na lepence
34 x 42,5 cm
signováno vpravo dole: O. Blažíček

oil on carton
34 x 42,5 cm
signed lower right: O. Blažíček