50

Antonín
Pelc
(1895 Lišany – 1967 Praha)
(1895 Lišany – 1967 Prague)
Portýr v livreji
Liveried Doorman
120.000 Kč
4.440 EUR

1941
tempera na kartonu
67 x 44 cm
signováno, datováno a popsáno vlevo nahoře: A. Pelc Casablanca 1941

1941
distemper on cardboard
67 x 44 cm
signed, dated and inscribed upper left: A. Pelc Casablanca 1941