110

Zdeněk
Sklenář
(1910 Leština – 1986 Praha)
(1910 Leština – 1986 Prague)
Kaligrafie
Calligraphy
1966
12.000 Kč
440 EUR

litografie na papíře
32 x 43 cm
signováno a datováno dole uprostřed: 13/20 Sklenář 66

litograph on paper
32 x 43 cm
signed and dated bottom centre: 13/20 Sklenář 66