109

Ladislav
Novák
(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
Růže
Roses
48.000 Kč
1.780 EUR

60. léta 20. století
chiasmáž, papír
28,3 x 21 cm
signováno monogramem a datováno 9. 8. 62
Provenience: z pozůstalosti autora

1960’s
chiasmage on paper
28,3 x 21 cm
signed with initials and dated 9. 8. 62
Provenance: author’s inheritance