107

Ladislav
Novák
(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
Bez názvu
Untitled
1962
50.000 Kč
1.850 EUR

kombinovaná technika, barva, koláž, hřebíky na překližce
35 x 24,5 cm
signováno monogramem a datováno 9. 8. 62
Provenience: z pozůstalosti autora

mixed media, paint, collage, nails on plyboard
35 x 24,5 cm
signed with initials and dated 9. 8. 62
Provenance: artist’s inheritance