Položka 107 Bez názvu

(1925 Turnov - 1999 Třebíč)
1962

kombinovaná technika, barva, koláž, hřebíky na překližce
35 x 24,5 cm
signováno monogramem a datováno 9. 8. 62
Provenience: z pozůstalosti autora

50.000 Kč
1.850 EUR