Položka 107 Bez názvu
1962
kombinovaná technika, barva, koláž, hřebíky na překližce
35 x 24,5 cm
signováno monogramem a datováno 9. 8. 62
Provenience: z pozůstalosti autora
50.000 Kč
1.850 EUR