60

Alois
Wachsman
(1898 Praha - 1942 Jičín)
(1898 Prague - 1942 Jičín)
Vůně noci
Smell of Night
250.000 Kč
9.260 EUR

1941
kvaš a akvarel na papíře
46 x 41 cm
signováno a datováno vpravo dole: Wachsman 1941
Publikováno: Jaromír Pečírka: Alois Wachsman, č.39

1941
gouache and watercolor on paper
46 x 41 cm
signed and dated lower right: Wachsman 1941
Publicated: Jaromir Pecirka: Alois Wachsman, no.39