Položka 64 Robinson Crusoe

(1896 Praha – 1961 Praha)

1941
akvarel na papíře
výřez pasparty: 17 x 22,5 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 41

50.000 Kč
1.850 EUR