64

František
Tichý
(1896 Praha – 1961 Praha)
(1896 Prague - 1961 Prague)
Robinson Crusoe
Robinson Crusoe
50.000 Kč
1.850 EUR

1941
akvarel na papíře
výřez pasparty: 17 x 22,5 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 41

1941
watercolor on paper
cut of passe-partout: 17 x 22,5 cm
signed and dated at bottom centre: Tichý 41