89

Milan
Grygar
(1926 Zvolen)
(1926 Zvolen)
Antifona (dva obrazy)
Antiphon (two paintings)
2008
150.000 Kč
5.560 EUR

akryl na plátně
2 obrazy à 60,5 x 40,5 cm
signováno a datováno vzadu na blind rámu: GRYGAR 2008

acrylic on canvas
2 paintings à 60,5 x 40,5 cm
signed and dated on the reverse of the blind frame: GRYGAR 2008