Položka 89 Antifona (dva obrazy)

(1926 Zvolen)
2008

akryl na plátně
2 obrazy à 60,5 x 40,5 cm
signováno a datováno vzadu na blind rámu: GRYGAR 2008

150.000 Kč
5.560 EUR