88

Milan
Grygar
(1926 Zvolen)
(1926 Zvolen)
Bez Názvu
Untitled
1979
9.000 Kč
330 EUR

barevná litografie č. 5/24 68,5 x 47,5 cm signováno vpravo dole: MILAN GRYGAR

colored litograph n. 5/24 68,5 x 47,5 cm signed lower right: MILAN GRYGAR