86

Zdeněk
Sklenář
(1910 Leština – 1986 Praha)
(1910 Leština – 1986 Prague)
Čínská želva
Chinese Turtle
1966
10.000 Kč
370 EUR

barevná litografie č. 1/25
40 x 29,5 cm
signováno a datováno dole uprostřed: 1/25 Sklenář 66

colored litograph n. 1/25
40 x 29,5 cm
signed and dated bottom centre: 1/25 Sklenář 66