5

František
Scheyerer
(1762 Praha - 1839 Vídeň)
(1762 Prague - 1839 Vienna)
Krajina s pastevci
Landscape with Herdsmen
1815
210.000 Kč
7.780 EUR

olej na plátně
87 x 106,5 cm
signováno a datováno vlevo dole: F. Scheyerer/815

oil on canvas
87 x 106,5 cm
signed and dated lower left: F. Scheyerer/815