12

Luděk
Marold
(1865 Praha – 1898 Praha)
(1865 Prague – 1898 Prague)
Domácí lekce
Home Lesson
65.000 Kč
2.410 EUR

kvaš na papíře
výřez pasparty: 37,5 x 23,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: LMarold 91
1891

gouache on paper
cut of passe-partout: 37,5 x 23,5 cm
signed and dated lower right: LMarold 91
1891