Jsme dlouhodobě nejúspěšnější aukční síň v České republice.

Držíme všechny tři nejvyšší aukční rekordy v ČR:

1. místo: František Kupka, Série C I. (Protihodnoty),1935, olej na dřevěném panelu, vydraženo za 62.000.000 Kč. Jedná se o nejdražší umělecké dílo všech dob, které bylo vydraženo na aukci v České republice.
2. místo: František Kupka, Tvar modré,1913, olej na plátně, vydraženo za 57.422.500 Kč.
3. místo: Oskar Kokoschka, Žáby,1968, olej na plátně, vydraženo za 37.700.000 Kč jako světový rekord autora jeho poválečného období.

Olbram Zoubek, Múza, 1977, bronz, jediný odlitek, vydraženo za 2.480.500 Kč, nejdražší socha českého umělce vydražená na aukci v České republice.
František Drtikol, The Bow, signováno 1928, pigmentový tisk, vydraženo za 2.220.000 Kč, aukční rekord aurtora a nejdražší fotografie prodaná na aukci v České republice.
Umučení světice, 14. století, vydraženo za 12.915.000 Kč, zlato a tempera na dřevěném panelu, nejdražší obraz starého mistra vydražený na aukci v České republice.

František Kupka, Série C I., 1935
František Kupka, Tvar modré, 1913
Oskar Kokoschka, Žáby, 1968
Olbram Zoubek, Múza, 1977
František Drtikol, The Bow, 1928
Umučení světice, 14. století