14.5.2017

Aukční nabídka
Aukce - 14.5.2017

Adolf Loos Apartment and Gallery uspořádala další z exkluzivních aukcí vybraných obrazů a uměleckých předmětů.

​NEDĚLE 14. KVĚTNA 2017, od 14 hod.

Výstavní síň Mánes
Masarykovo nábřeží 250/1, Praha 1

V rámci aukce proběhla také menší charitativní aukce, kterou uspořádala aukční síň Adolf Loos Apartment and Gallery ve spolupráci s Veřejně prospěšným spolkem na podporu osob dotčených holocaustem. 

Výnos z aukce byl použit zejména na zařízení pro domov sociální péče Hagibor, Domácí péče EZRA, ale také pro mimopražské pečovatelské služby prostřednictvím Nadačního fondu obětem holocaustu. Konkrétním cílem pro Domov sociální péče Hagibor byl příspěvek na nákup exteriérových mechanických vozíků (s bubnovými brzdami), polohovacích křesel, antidekubitních matrací a jídelních stolků v celkové ceně kolem 150 tis. Kč. Naše společnost se také rozhodla podpořit tělesně postižené umělce, a v tomto případě konkrétně Šárku Dvorskou.
 
Adolf Loos Apartment and Gallery věří, že výtěžek z aukce vybraných uměleckých děl přinese nejen užitek, ale i radost obdarovaným, Šarce Dvorské i Domovu sociální péče Hagibor.
 
Celkový výnos charitativní aukce ze dne 14.5.2017 činí: 78.000 Kč. 
- ke kladívkové ceně nebyla účtována aukční přirážka -
 
Děkujeme za Vaši přízeň!

Adolf Loos Apartment and Gallery held an exclusive auction of selected paintings and works of art.

SUNDAY 14th MAY 2017, from 2 p.m.

The Mánes Exhibition Hall
Masarykovo nábřeží 250/1, Praha 1

Also we held a small charity auction of selected artworks. Auction yields of lots listed below were donated for the benefit of The Hagibor Social Care Facility and for the benefit of the disabled artist Šárka Dvorská.

The total yield of our charity aucion on 14th May 2017 was: 2.920 EUR.

Thank you all for your support!