V přístavu

Položka 103 V přístavu

(1901 Kladno–1984 Praha)

kvaš a akvarel na papíře
výřez pasparty: 44 x 36 cm
signováno vpravo dole: C. Bouda

20 000 Kč
740 EUR
32 000 Kč