Válcová symetrie
Válcová symetrie

Položka 107 Válcová symetrie

(1921 Záluží u Mostu–2003 Louny)

1979/95
olej na kartonu
50 x 40 cm
signováno, datováno a popsáno vzadu:
Vl. Mirvald 1995 Válcová symetrie 1979/95*

Přiloženo potvrzení autenticity
Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou
a uznávaným znalcem díla V. Mirvalda
a autora jeho výstav PhDr. Jiřím Machalickým.

60 000 Kč
2 220 EUR
60 000 Kč