Krajina se snopy

Položka 108 Krajina se snopy

(1921 Záluží u Mostu–2003 Louny)

1965
olej na plátně
50,5 x 58 cm
signováno vpravo dole: V. Mirvald

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a uznávaným znalcem díla V. Mirvalda a autora jeho výstav PhDr. Jiřím Machalickým.