Položka 113 Starozákonní (Noe)
1982
olej na překližce
90 x 80 cm
signováno a datováno dole uprostřed: J. Jíra 82
signováno, datováno a popsáno vzadu: J. Jíra 82 Starozákonní (Noe) 90 x 80*
130 000 Kč
4 810 EUR
150 000 Kč