114

(1929 Turnov–2005 Malá Skála)
Přístav St. Brieuc v Bretagne
150 000 Kč
150 000 Kč

1961
olej na desce
64 x 78,5 cm
signováno a datováno vlevo dole: Josef Jíra 61

Jeden z nejvýraznějších malířů generace narozené mezi léty 1925–1930.

Přístav St. Brieuc v Bretagne