Položka 118 Tanec Smrti – Der Apokalyptische Reiter
1977
olej na překližce
76 x 57,5 cm
signováno dole uprostřed: J. Vyleťal 1977
vzadu Nr. 12*
Provenience: soukromá sbírka Německo
Publikováno:
– Vyleťal ,1982 (s texty Salvadora Dali, Waltera Fenna, Miroslava Lamače, Wielanda Schmieda) reprodukováno celostránkově v katalogu.
Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
280 000 Kč
10 370 EUR
420 000 Kč