Setkání náměsíčníků

Položka 130 Setkání náměsíčníků

(1949 Praha)

1975–76
olej na plátně
105 x 100 cm
signováno vpravo dole: M. Rittstein 75

Vystaveno: Michael Rittstein, Galerie mladých Praha(červen–červenec 1976), pod č. 18

150 000 Kč
5 560 EUR
180 000 Kč