132

(1926 Praha–2014 Praha)
Nohy
390 000 Kč
390 000 Kč

1971
akrylové barvy na sololitu
72 x 60 cm
signováno a datováno vpravo dole: Adriena Šimotová 71

Konzultováno s držitelem autorských práv Adrieny Šimotové p. Pavlem Brunclíkem.

Nohy