Bez názvu

Položka 133 Bez názvu

(1922 Karlštejn–1976 Pyreneje)

šedesátá léta 20.století
kombinovaná technika na kartonu
výřez pasparty: 68 x 51 cm
signováno vlevo dole: Serpan

20 000 Kč
740 EUR
20 000 Kč