135

(1927–2013 Kolín nad Labem)
Dělené čtverce a kosočtverce, dvě dimenze
290 000 Kč
310 000 Kč

1993–1996
akryl na plátně
100 x 50 cm
signováno a datováno vzadu:
JAN KUBÍČEK 1993–1996