Dělené čtverce a kosočtverce, dvě dimenze

Položka 135 Dělené čtverce a kosočtverce, dvě dimenze

(1927–2013 Kolín nad Labem)

1993–1996
akryl na plátně
100 x 50 cm
signováno a datováno vzadu:
JAN KUBÍČEK 1993–1996

290 000 Kč
10 740 EUR
310 000 Kč