Ve vysněném milosrdenství vlastním

Položka 141 Ve vysněném milosrdenství vlastním

(1973 Praha)

2013
asambláž, kombinovaná technika
101,5 x 72 cm
signováno, datováno a popsáno vzadu K. Kintera 2013

36 000 Kč
1 330 EUR
75 000 Kč