145

(1898 Vídeň–1937 Bregenz)
Fantaskní krajina
40 000 Kč
65 000 Kč

1924
kombinovaná technika na papíře
výřez pasparty: 193 x 162 mm
signováno a datováno vpravo dole: Herbert von Reyl 1924

Fantaskní krajina