40

(1873 Loucká u Mšena–1942 Častolovice)
Březový háj
140 000 Kč
210 000 Kč

olej na plátně
100,5 x 150,5 cm
signováno vpravo dole: Ant. Hudeček
Posouzeno Prof. PhDr.Jaromírem Zeminou, Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Březový háj