Jablka s hruškou
Jablka s hruškou

Položka 60 Jablka s hruškou

(1885 Žlunice–1946 Praha)

1928
olej na lepence
19,5 x 23 cm
signováno iniciály a datováno vlevo dole: VŠ 28
vzadu číslo 307 a star ý štítek Václav Špála: „Jablka s hruškou“*
(získáno v r. 1953 v aukční síni ANTIKVA Praha 1, Národní tř. „Metro“ aukce čís. 78, poř. čís. 46)

180 000 Kč
6 670 EUR
310 000 Kč