78

(1887 Praha–1962 Paříž)
Ležící akt

olej na plátně
73 x 92 cm
signováno vpravo dole: F. Eberl
vzadu štítek z výstavy: Galerie BARREIRO, Rue de Seine 30, Paris, č. 166 další výstavní štítky a staré razítko celního úřadu*

Ležící akt
Ležící akt