119

(1940 Brno–1989 Praha)
Letící nymfy
350 000 Kč
350 000 Kč

1981
olej na dřevě
79,5 x 117 cm
signováno vpravo dole J. Vyleťal
signováno a datováno vzadu*

Provenience: soukromá sbírka Německo

Letící nymfy
Letící nymfy