Stojící figura se zkříženýma rukama

Položka 149 Stojící figura se zkříženýma rukama

(1907 Vídeň–1975 Vídeň)

1958
původní bronzový odlitek
výška bronzu: 82 cm (82 x 20 x 22 cm)
signováno na plintě: FW

– sbírka Wilhelma Angera
– zakoupeno v šedesátých letech 20. století v Galerii Otto M. Gerson Fine Arts Associates New York

Publikováno:
Otto Breicha Fritz Wotruba Werkverzeichnis, St.Gallen 2002, Abb. S. 212, WV Nr. 213
Přiloženo potvrzení autenticity Galerie bei der Albertina Vídeň.