31

(1865 Praha–1898 Praha)
Dragoun s koněm
35 000 Kč
110 000 Kč

1894
kvaš na papíře
výřez pasparty 34,5 x 12 cm
signováno a datováno vpravo dole L. Marold 94
vzadu starý štítek pařížského rámaře

Posouzeno uznávanou znalkyní díla autora Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Dragoun s koněm