38

(1892–1934)
Krajina s procesím

1907
olej na plátně
50 x 62 cm
signováno a datováno vlevo dole: MACOUN 07

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou.

Krajina s procesím