Z Kameniček

Položka 46 Z Kameniček

(1892–1934)

olej na plátně
114,5 x 124,5 cm
signatura nezjištěna, na blind rámu starý štítek

Provenience: ze sbírky Vladimíra Čáslavského (1890–1953), majitele továrny na zpracování usní a kůži „Čáslavský a synové“ v Týništi nad Orlicí.

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.