V Peci

Položka 48 V Peci

(1869 Plzeň–1917 Dobřany u Plzně)

1902
olej na plátně
114,5 x 83,5 cm
signováno, datováno a popsáno vpravo dole: Jaroslav Špillar V PECI 1902

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

110 000 Kč
4 070 EUR
110 000 Kč