Z Jevanska

Položka 50 Z Jevanska

(1909 Horní Kruty–1984 Praha)

olej na lepence
51 x 39 cm
signováno vpravo dole: Jos. Procházka
vzadu autorské razítko

48 000 Kč
1 780 EUR
48 000 Kč