50

(1909 Horní Kruty–1984 Praha)
Z Jevanska
48 000 Kč
48 000 Kč

olej na lepence
51 x 39 cm
signováno vpravo dole: Jos. Procházka
vzadu autorské razítko

Z Jevanska