53

(1900 Vsetín–1983 Kutná Hora)
Stojící akt
8 000 Kč
21 000 Kč

tužka na papíře
výřez pasparty: 53,5 x 33,5 cm
signováno vpravo dole: Veris

Provenience: z pozůstalosti autora

Vystaveno:
–Jaroslav Veris – Malíř presidentů, Dům umění města Brně (8. 11.–21. 11. 2004
–Jaroslav Veris – Petit Testament, KGVU ve Zlíně (6. 12. 2005–5. 2. 2006) č. kat. 12
–Jaroslav Veris, souborná výstava, Galerie Stará zbrojnice, Vsetín (16. 12. 2010–2. 1. 2011)

Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým

Stojící akt