Vesnice s nádražím a kostelem

Položka 64 Vesnice s nádražím a kostelem

(1883 Lišice u Chlumce nad Cidlinou–1979 Praha)

1919
olej na dřevě
26,5 x 35 cm
signováno vpravo dole: V. Beneš
vzadu starý přípis a datace: 15/6 1919

Člen skupiny Osma, Skupiny výtvarných umělců a Mánesa