65

(1882 Kralupy nad Vltavou–1945 Ženeva)
Pohled na Lyon
20 000 Kč
20 000 Kč

1940
uhel na papíře
43 x 61 cm
signováno a datováno vlevo dole: Kars 40
dále popsáno a datováno: Lyon 29. VII. 40

Pohled na Lyon