Malíř Maurice Utrillo

Položka 70 Malíř Maurice Utrillo

(1882 Kralupy nad Vltavou–1945 Ženeva)

1925
tužka na papíře
44,5 x 32 cm
signováno vlevo dole: Kars
datováno PD 24 Juin 1925
vzadu staré razítko: vystaveno v Mánesu 1937

Maurice Utrillo byl přítelem Georgese Karse.