Dáma se psem

Položka 83 Dáma se psem

(1896 Praha–1961 Praha)

1954
tužka na papíře
výřez pasparty: 42 x 30 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 54

Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým

80 000 Kč
2 960 EUR
110 000 Kč